Hakkımızda

Endüstriyel / Ticari işletmelerin ısıtılması ve soğutulması konularındaki 15 yılllık birikimle 2009 yılında kurulan Avrupa Isıtma Soğutma San. ve Tic. Ltd. Şti. konusuyla ilgili borulu, açık alevli, elektrikli ve seyyar tip radyant ısıtıcılar, sıcak hava üreteçleri, açık alan ısıtıcıları, soğutucuları gibi birçok değişik ürünle hizmet vermektedir.

Dünya markalarını bünyesinde barındıran ve tüm ülke çapına bayi- servis ağıyla konusunda lider konumunda olan Çukurova Isı Sistemleri’nin İstanbul Avrupa Yakası ve Trakya Bölgesi hizmetlerini yürüten Avrupa Isıtma Soğutma; özellikle fabrikalar, atölyeler, depolar, camiler, cafeler restaurantlar, spor salonları, oto servis istasyonları, seralar, kümesler, açık ya da yarı açık alanlarda hizmetler üretmektedir.

Ekonominin her bakımdan çok önemli olduğu, enerji kaynaklarının yetersizleştiği ve en önemlisi doğanın fazlasıyla yıprandığı günümüz dünyasında hedefimiz; ekolojik, ekonomik, tasarruflu, konforlu, teknolojik sistemlerle optimum çözümler sunmak, dürüst olmak ve eksiksiz hizmetler ile Müşteri Memnuniyetini üst düzeylerde tutmaktır.

İlgi konularımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak istemeniz durumunda lütfen çekinmeden bizleri arayınız.

Saygılarımızla,
Avrupa Isıtma Soğutma San. Ve Tic. Ltd. Şti.