Cafe & Restaurant Isıtıcıları

Artık hepimiz sosyalleşme alanlarının açık bölümlerini tercih eder olduk. Sigara dumanından etkilenmemek, gürültüden rahatsız olmamak ama en önemlisi taze ve temiz hava soluyabilmek için gittiğimiz cafe ve restoranların açık ya da yarı açık alanlarında vakit geçirmek istiyoruz. Doğal olarak soğuk günlerde bu alanların konforlu biçimde ısıtılabilmesi için güçlü ve yüksek yoğunluklu ısıtma etkisine sahip ticari ısıtıcılara ihtiyaç doğmaktadır. Bu konuda en çok tercih Doğalgazla çalışan Radyant Isıtma Sistemleri’ne olmaktadır. Bu sistemler 2 farklı tipte pazara sunulur. Borulu Tip Radyant ısıtıcılar ve Seramik Radyant Isıtıcılar. Hangi sistemin tercih edileceği birçok parametreye bakarak belirlenir. Uygulama yüksekliği, rüzgâr durumu, yerleşim planı, konfor/bütçe beklentisi, görsel tercihler, yakıt tüketimi gibi başlıklar iyi irdelenmelidir.
Bazı işletmelerin ise müşterilerine sunacağı açık alanları bulunmamaktadır. Kapalı kullanılan bölümlerin ısıtılması da bazen izolasyon şartlarından, sürekli kapıların hareketli olmasından vs. dolayı klasik radyatörlü sistemlerle klimalarla, yerden ısıtma sistemleriyle mümkün olmamaktadır. Bu tür işletmelerde de Doğalgazlı Sıcak Hava Üreticileri en iyi alternatif olarak sunulmaktadır.
Yalnızca cihaz fiyatına bakılarak yapılan seçimlerin sonunda aslında daha büyük maliyetlere girildiği nettir. Doğru sistemin kurulması için konusunu iyi bilen Firmamızdan destek ve ücretsiz keşif hizmeti almanızı rica ederiz. Hem yakıt tüketimi hem ısıtma performansı hem de devamlılık (servis, bakım, yedek parça) açısından optimum ürünler önereceğiz.

Whatsapp Destek
Whatsapp İletişim
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?